O NAS

Drukarnia Quattro Printing powstała w sierpniu 2008 roku. Założycielami firmy byli ludzie, mający kilkunastoletnie doświadczenie w branży poligraficznej. Naszym nadrzędnym celem było stworzenie pierwszej, profesjonalnej drukarni cyfrowej, mogącej konkurować z tradycyjnymi drukarniami offsetowymi. Mogliśmy to osiągnąć budując firmę w oparciu o najnowsze technologie umożliwiające oferowanie bardzo szerokiej palety usług.

Dwanaście lat działania drukarni, systematyczna rozbudowa parku maszynowego i stale powiększająca się baza zadowolonych Klientów sprawiły, że osiągnęliśmy zamierzone cele.

Jako pierwsi w Polsce zainstalowaliśmy najnowocześniejszą maszynę do offsetowego druku cyfrowego HP Indigo 5500, pozwalającą na druk zarówno małych jak i średnich nakładów. W grudniu 2013 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o tradycyjny druk offsetowy instalując półformatową maszynę Heidelberg SM 74/5.

Zastosowanie technologii arkuszowego druku cyfrowego i offsetowego oraz druku wielkoformatowego pozwala nam zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zróżnicowany park maszynowy oraz doświadczenie naszych pracowników daje możliwość wykonywania prac o najwyższym stopniu trudności. Podejmujemy się zadań, którym inne firmy nie są w stanie sprostać. Na dzień dzisiejszy około 40% naszej produkcji trafia na rynki zagraniczne.